SİPARİŞ KILAVUZU

SİPARİŞ SÜRECİ

  1.  Koleksiyonumuza göz atın ve estetik görüşünüze en uygun davetiyeyi seçin.

  2.  Siparişinizi ve özelleştirme isteklerinizle birlikte verdikten sonra, 2-4 iş günü içinde size onayınız için dijital bir örnek gönderilecektir.

  3.  Siparişinizle birlikte ücretsiz revizyon hakkınız olacaktır.

  4.  Son onayınızdan sonra, davetiyeler baskıya gönderilecektir. Son onaydan sonra, siparişleriniz dijital baskı ise yaklaşık 2-3 hafta, tipo baskı veya folyo baskı ise yaklaşık 3-4 hafta sonra kargoya verilecektir.

DAVETİYE KAĞIDI SEÇENEKLERİ

Beyaz Mat

320 gr

Naturel Mat

320 gr

Kağıtlarda iki kat kalın opsiyon bulunmaktadır.

640 gr

*Tipo baskı iki kat kalın (640 gr) kağıtla çalışılmalıdır.

ZARF SEÇENEKLERİ

Zarflarımız sofistike bir görünüm için özel üretilmiştir. 270 gr kalınlığında yüksek kaliteli kağıtlardan oluşan 7 renk seçeneği mevcuttur*

 

*Zarflar, gösterilen renk örneklerine çok yakın renklerdedir. Ancak ekranda görüntülenen renkler monitörlere bağlı olarak değişebilmektedir.

Zarf Rengi Seçenekleri

BASKI YÖNTEMLERİ VE BASKI RENGİ SEÇENEKLERİ

Dijital veya Ofset Baskı

Dijital ve ofset baskı net, temiz ve pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Kağıtta derinlik oluşmazlar. Benzer sonuç veren bu iki baskı yönteminden birine sipariş adedinize göre karar verilir.

Tipo Baskı (Letterpress)

Tipo baskı, bir kabartma baskı tekniğidir. Özel kalıplar, baskı yatağının içine yerleştirilir ve mürekkeplenir, ardından mürekkebi aktarmak için kuvvet uygulanarak kağıda baskı yapılır. Bu yöntem, kağıtta derinlik oluşturur.

Dijital ve Tipo Baskı Renk Seçenekleri

Varak Baskı (Foil Press)

Varak baskı, metalik folyonun, ısıtılmış bir kalıpla kağıt üzerine damgalanmasıdır. Folyo tasarımın olduğu bölgeye yapışarak, parlak ve derinliği olan bir görünüm oluşturur.

Varak Baskı Renk Seçenekleri

  • bloominstagram

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Kargo ve İadeler

  • Grey Instagram Icon

+90 531 665 11 35

BİZE ULAŞIN

BLOOM PAPER GOODS