Ödeme & İadeler

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi/EFT yoluyla yapabilirsiniz.

 

Kredi kartı işlemleriniz için İyzico ile güvenli alışveriş imkanı bulunmaktadır. Bu sistem kredi kartı işlemlerinde güvenliğiniz için bilgilerinizi 128 bit SSL kullanılarak şifrelemektedir. Kredi kartı bilgilerinizi Bloom Paper Goods firması veya üçüncü bir şahıs asla göremez veya kayıt altına alamaz. Web tarayıcınızın adres çubuğunda solda yer alan kilit işareti, bu sitenin güvenlik sertifikalarının tam olduğunu göstermektedir.

 

Havale/EFT ödemeleri için banka bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. Siparişinizi oluşturduktan sonra 5 iş günü içinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Garanti Bankası
Şube: Mavişehir Şubesi
Hesap Adı: Deniz Uncular Tuncer
IBAN: TR91 0006 2000 5160 0006 6630 22

İptal ve İadeler

Tüm davetiye siparişlerinizi eğer tasarım çalışmasına başlanmamış ise ilk sipariş günü içerisinde iptal edilebilirsiniz. İlk sipariş gününden sonra eğer baskı onayı vermediyseniz 100 TL tasarım ücreti kesintisi ile iptal gerçekleştirebilirsiniz. Baskı onayınız sonrasında üretim sürecine başlanacağı için iptal kabul edemiyoruz.

 

Ürünlerimiz sizin için özel olarak üretildiğinden ve tekrar satılması mümkün olmadığından iade kabul edemiyoruz.

 

Eğer ürünlerimizden memnun kalmadığınız bir durum olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Tarafımızdan kaynaklanan (yanlış tasarım uygulaması, yanlış modelin hazırlanması gibi) herhangi bir durumda ücretsiz yeniden basım ve gönderim sağlamaktayız. Tarafınızdan onayı verilen ve teslim alındıktan sonra yazım hatası gördüğünüz davetiyelerde Bloom Paper Goods sorumluluk kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda size indirimli baskı hizmetleri ile yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir, lütfen bu ve benzeri durumlarda bizimle iletişime geçin.