top of page

BLOOM STUDIO

KURUMSAL KİMLİK

Marka Kimliğine bütünsel yaklaşımımız, keşif, konsept oluşturma, tasarlama ve iyileştirme aşamalarından oluşur. Marka bilinci oluşturma paketimiz bir ana logo, ikincil logolar, ikonlar, tipografi eşleştirmeleri ve uyumlu bir renk paletinin yanı sıra yeni görsel markanızı nasıl etkili bir şekilde uygulayacağınızı gösteren bir Marka Kılavuzundan oluşur.

Gourmet-Goods-Logo-Sunumu_Sayfa_32.jpg
mz-birinci.png

BASKI VE PAKETLEME

Baskı ve Ambalaj tasarım hizmetlerimiz, ürün paketi ve etiketi, özel kırtasiye malzemeleri, pelur kağıt, çıkartmalar, bez çantalar ve daha fazlasını içerir. Bu alanda sadece özel tasarım hizmetleri sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda işleri olabildiğince sorunsuz hale getirmek için basılı malzemelerinizin üretim takibini yapma uzmanlığına sahibiz.

KURUMSAL SUNUM

İlerleme Raporu, Sürdürülebilirlik Raporu ve daha fazlasını içeren çeşitli sunum tasarımı hizmetleri sunuyoruz. Kurumsal kimliğinize özel olarak çalışılan sunumlar için konsept tasarımından farklı dil uygulamalarına kadar birlikte çalışıyoruz. Sizin için özenle ve trendlerle uyumlu olarak tasarladığımız sunum için baskı hizmeti de sağlıyoruz.

Design Magazine

İletişim

Teklif ve bilgi almak için info@bloompapergoods.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

bottom of page