top of page

İade Politikası

İade

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız teslim aldıktan sonra en geç on dört gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Ürün iadesi için, öncelikli olarak info@bloompapergoods.com'a e-posta ile bilgi verilmelidir. Ürünün iade olarak gönderilme bilgisi, satıcı tarafından müşteriye iletilir. Bu görüşmeden sonra ürün iade ile ilgili bilgileri içeren fatura ile birlikte alıcı adresine teslimatı yapan Kargo şirketi kanalıyla satıcıya ulaştırmalıdır. Satıcıya ulaşan iade ürün iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. 

Önemli Bilgiler:

- İade etmek istediğiniz ürünleri faturasıyla beraber orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

- Kırılacak ürünlerin iade gönderiminde ürünlerin size gelen paketteki koruma materyallerini (strafor, balonlu naylon, koli) koruyarak aynı şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Bu sebeple kargoda oluşacak hasar sorumluluğu müşteriye aittir.

- Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size e-posta ile iletilir. E-posta hesabınıza gönderilen onay mesajından itibaren geri ödeme talimatı bankaya iletilir. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. 

- İade işlemlerinde dönüş kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanarak info@bloompapergoods.com tarafından iletilen adrese gönderilmesi gerekir.​

bottom of page