top of page

KİŞİSELLEŞTİRME - MONOGRAM

Kişiselleştirmenin sadece bir isim eklemekten ibaret olmadığına inanıyoruz. Kişiselleştirme defterinizi yaratıcılığınızın, hedeflerinizin ve anılarınızın bir uzantısı haline getirmekle ilgilidir. Defterlerimiz sadece kırtasiye ürünü değil; anılarınızı saklamak için araçlardır. Defterinizi kişiselleştirerek özel tarihleri anmak, kilometre taşlarını kutlamak veya kalbinize iz bırakan anları işaretlemek için kullanabilirsiniz.

Siparişinizi oluştururken 'Monogram İstiyorum' seçeneğini işaretleyerek kendinize özel bir ürün hazırlayabilirsiniz!

KALPTEN GELEN
KİŞİSEL HEDİYELER

Düşünceli bir hediye mi arıyorsunuz? Linen Notebook, sevdiklerinize ne kadar önem verdiğinizi göstermek için mükemmel bir seçenektir. Doğum günlerini, yıldönümlerini veya herhangi bir özel günü, alıcısı kadar benzersiz olan bir hediye ile kutlayın.

 

Fikirleriniz gibi defterlerimiz de kalıcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bloom Paper Goods olarak, kişiselleştirilmiş defterinizin, içine emanet ettiğiniz anılarınız ve düşünceleriniz kadar zamansız kalmasını sağlamak için en kaliteli malzemeleri ve zanaati kullanmaktan gurur duyuyoruz.

Kişiye Özel Kumaş Kapaklı Not Defteri
Kişiye Özel Bebek Anı Defteri

EN ÖZEL ANILARA
KİŞİSEL BİR DOKUNUŞ

Hikayenizi Özelleştirin: Bebeğinizin defterini yolculuğu kadar özgün hale getirin. Bebeğinizin adını ya da baş harflerini kapağa ekleyebilirsiniz. Bu eşsiz defter, çocuğunuzun benzersizliğini yansıtacak.

Ebeveynliğin büyüsünü zarifçe kişiselleştirilmiş bir şekilde yakalayan ebeveynlerden oluşan Bloom Paper Goods ailesine katılın. Çevrilen her sayfayla hayatınızın yolculuğunu kutlayan bir hikaye kitabı yaratın.

SİZİN HİKAYENİZ
SİZİN BAŞ HARFLERİNİZ

Zarif baş harflerle süslenmiş özel tasarım Konuk Defterimizle özel günlerinizi unutulmaz kılın. Düğün, yıldönümü veya doğum… Her özel gün kutlamalarınızda, bu kişiselleştirilmiş dokunuş kalıcı bir iz bırakacak.

 

Her sayfa, misafirlerinizin içten dileklerini, mesajlarını ve anılarını paylaşabileceği boş bir tuvaldir. Baş harflerinizin süslediği bu defter, benzersiz yolculuğunuzun bir yansıması olacak.

Kişiye Özel Kumaş Kapaklı Konuk Defteri

Kişiselleştirme Yolculuğunuza Başlayın: Hikayeniz, size özgü bir şekilde anlatılmayı hak ediyor.

bottom of page